УЕФА препорачува 7 меча на ЕП што не се пропуштаат, меѓу нив е и премиерата на Македонија

Во интересен контекст, Eвропската куќа на фудбалот одбра дуели од првата фаза што обавезно треба да се гледаат.

Слични вести...

1 Response

  1. Andre напиша:

    Mozno e dase odi vo sledniot krug so zrtvovana igra ako se zeme bod od avstrija I pobeda na Ukraine no moze I da pregoreme I dasi dojdeme nazad posmem prviot krug no otpisanite znaat da iznenadat

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *