УЕФА си игра пинг-понг со финалето во ЛШ, има уште 19 дена и нов фаворит за домаќин

Истанбул сè уште официјално е организатор на мечот за пехарот на 29 мај, но сè позасилено се бараат и алтернативи.

Слични вести...