Украина испрати порака за Македонија, Австрија и Холандија (Видео)

Тимот предводен од Андриј Шевченко имаше успешна контролка пред ЕП.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *