Унгарците направија лом на трибините на Вембли (Видео)

Гостинските навивачи се степаа со обезбедувањето и полицијата во голем инцидент на култниот стадион.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *