Уникатен случај на примена на новото правило – четири измени одеднаш

Тренерот на Сент Паули се реши да испише историја и истовремено да смени четворица, но и тоа не помогна.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *