Урнебесен одговор на екстренерот на Соколи, кажа само три букви (Видео)

Николиќ е хит на социјалните мрежи меѓу фановите од ексју-просторите по синоќешната изјава.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *