Уште еден играч на Џенова позитивен на Ковид-19, но мечот со Наполи ќе се игра

Вечерва ќе има дуел на екипите на Елмас и Пандев.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *