Уште една земја го откажа учеството на ЛОИ !

Утре е свеченото отворање на кое ќе нема едно од знамињата кои требаше да се веат.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *