Историски успех за Австралија на Мундобаскетот

Во 12-тиот настап на планетарниот собир, првпат ќе бидат во борба за освојување на медал.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *