Утрешното Ел Класико ќе биде посебно за Меси, а можеби и последно

Капитенот на Барселона е рекордер по бројот на погодоци во големите дербија меѓу Барса и Реал, а утре ќе израмни рекорд на Серхио Рамос

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *