Вајлдер: Не се шегувам, прво ќе му ја отворам раната над окото, па ќе го убијам

Се вжештува атмосферата пред реванш-мечот на Американецот против Тајсон Фјури.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *