Вајналдум и дефинитивно го одбра ПСЖ пред Барселона

Не можеше да ја одбие двојно поголемата плата.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *