Со крвнички старт го крена противникот во воздух, судијата си преспа и му покажа само жолт картон (Видео)

Жешко беше во финишот во Костарика, во првото осминафинале во Лигата на шампионите.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *