Ваква понуда немало никогаш досега!

Дневната понуда во Супер типот на Sport Life носи нешто што досега го немало. На сите 16 меча кои се одбрани со зголемени коефициенти, апсолутно доминираат домаќините. Има вкупно 16 меча и на сите 16 зголемени се квотите за „кец“. Коефициентите на овие 16 „кецови“ се движат од 1.35 до 1.90.

Интересно е и тоа што има само два спорта, а доминантен е тенисот. Вкупно девет тениски дуели, од кои првиот започнува во 16:30 часот, а последниот е по полноќ. Тениското дерби на денот е дуелот меѓу Данил Медведев и Ник Кирјос, а за победа на Русинот коефициентот е 1.70.

Од седумте фудбалски средби кои се на понудата, „кецовите“ на Реал Мадрид, Ал-Ахли, Блекбурн и Мидлсборо треба да се сигурици. На фудбалите има и дополнителна понуда за игрите на голови, како што се: 3+, ГГ3+, Т12+ и комбинацијата 1&3+.

- Оглас -

Најнови вести