Ваква бизарна повреда на тениски меч не сте виделе (Видео)

Неверојатна сцена во Абу Даби, малерот е искусната Флипкенс.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *