Вакво чудо во Европа нема: 20 меча по ред им немаат дадено гол, а 17 пати било 0-2 гола!

Над 1.800 минути игра, а никако да се израдуваат барем на еден погодок против градскиот ривал.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *