Валенсија чекаше да изминат регуларните 90 минути за да ја совлада Селта (видео)

Двата погодоци на Валјехо и Гамеиро во судиското надополување беа и повеќе од доволни за Лилјаците

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *