Валенсија го разреши тренерот Селадес

Се шпекулира дека неодамнешниот тренер на Барселона е фаворит за негов наследник.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *