Ван Хал по пет години повторно се враќа во фудбалот, и тоа како селектор

Холандскиот стратег последен пат работеше во 2016 година, и тоа во англискиот гигант Манчестер јунајтед.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *