Вардар и кога му бегаат играчи, е фаворит против Мотор

Европскиот првак е во голема криза, му треба поддршка и победа за осминафинале, во минатото знаеле да бидат опасни кога ги потценуваат.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *