Вардар ќе урне многу планови на ривалите – Најтрофејниот клуб е блиску до спас и лиценца за Европа

Има најави дека денеска ќе се подмират комплетните долгови, иако рокот може да биде продолжен до петок.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *