Вардар му одржа лекција на Универзитетот Пекинг

Европскиот првак со победа стартуваше во новата сезона на СЕХА-лига.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *