Вардар од трети обид ќе проба да дојде до прва победа против Македонија ЃП

Пролетниот дел од првенството, вардарци го почнуваат со осум бода предност пред Шкендија.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *