Вардар против Металург ќе го брани трофејот во Купот на Македонија

Екипата од Автокоманда беше подобра од Бутел, Црвено-црните го совладаа Еурофарм Работник во второто полуфинале

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *