Вардарци со силна поддршка за фудбалерите на Македонија (фото)

Двократниот европски првак ги мотирива Рисовите да направат ново европско чудо.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *