Васкес останува во Реал Мадрид до 2024 година

Прв потег на Кралевите откако го ангажираа Анчелоти за нов тренер.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *