Важно е да се игра, макар и пријателски меч – Адеми се врати на терен по пауза од два и пол месеци

Капитенот на Динамо и македонски репрезентативец одигра 70 минути на контролен меч со Осиек

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *