Вчера му беше роденден, а вечерва првпат заигра со брат му и даде прв гол за Франција

Незаборавна вечер за Тео Ернандес.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *