Вечерва играат и Интер и Јувентус, но не во Лигата на шампионите

Нема италијански екипи во четвртфиналето од елитното натпреварување, но ќе има возбудувања во Италија.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *