Вечниот Скола ја предводи Аргентина на ОИ

Ветеранот и на 41 година во лидерска улога на светскиот вицерпвак

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *