Вечното српско кошаркарско дерби пак ќе им припадне на Црвено-белите

Партизан и Црвена ѕвезда се борат за шампионска титула, а актуелниот бранител води со 1-0 во финалната серија.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *