Веќе се знае името на новиот претседател на Барселона?

Или трката за прв човек на Барса нема да биде неизвесна, или ова ќе биде најголема утка во историјата на анкетите.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *