Венгер од љубов кон Арсенал одбил да биде тренер на други клубови во Премиер лигата

Францускиот стратег не можел да се замисли како води клуб во дуел против Топчиите.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *