Венгер се јави по блесокот на Мбапе: Можев бесплатно да го донесам во Арсенал

Ѕвездата на ПСЖ е уште една во низата таленти кои Венгер не успеал да ги ангажира во периодот кога беше на клупата на Топчиите.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *