Вернер ќе биде тајното оружје на Лајпциг во дербито против шампионот Баерн

Саботното бундеслигашко дерби е предизвик за сите прогнозери на Спортска прогноза.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *