Вернер по 100 дена и 1.000 минути суша, конечно даде гол во Премиер лигата (Видео)

Скапото засилување на Челзи конечно ги израдува навивачите на Сините.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *