Вестбрук од слободно фрлање ја фрли топката во бунар, па направи фаца од милион долари (Видео)

Ѕвездата на Визардс е хит на социјалните мрежи откако се посрамоти на вечерашниот меч против Бостон.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *