Видал е уникатен: Освои девет титули во последните 10 сезони со четири различни клубови

Чилеанецот е како магнет за трофеи

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *