(Видео) Бесен поздрав со судиите – Што му кажа Гвардиола на Оливер?

Ќе биде интересно и во следните денови по големото дерби во Англија, а тренерот на Манчестер сити очигледно беше многу нервозен по поразот од Ливерпул

Слични вести...