„Видовитиот“ Гризман летоска го купил Мбапе во Њукасл за 134 милиони евра (Видео)

Луда сцена во францускиот авион, врв е одговорот на Мбапе откако дозна дека „игра“ за Њукасл.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *