Викенд квоти: Има топ фудбал и супер коефициенти, може да се одигра и со трознаци (Фото)

Викенд квотите на Sport Life за денеска се убава понуда со 10 натпревари на голем дел од нив и со трознаци и секако со највисоки коефициенти во Македонија.

На дури шест натпревари може да се комбинира со специјални квоти од три различни знака, односно игри, а топ фаворити се Ливерпул против Тотенхем, Челзи со Вулверхемптон и Борусија Дортмунд против Гројтер фурт.

Од вкупно понудени 27 различни варијанти на сите 10 натпревари можете да комбинирате тикети во Sport Life по ваш избор и без органичувања.

 

- Оглас -

Најнови вести