Викенд квотите сè секогаш тука да ви ја разјаснат дилемата што да одиграте на тикетот

Неделните викенд квоти се тука и тие се со цел за да ви ја олеснат дилемата што добро да одиграте денеска на вашите тикети.

Од големиот број на средби вреди да се издвои мадридското дерби меѓу Атлетико и Реал Мадрид каде квотата за кец изнесува 2.20, додека, „мераклиите“ на голови имаат голем избор.

За 3+ коефициентот изнесува 1.95., додека, пак за ГГ&3+ истиот изнесува точно 3.00.

Вреди да се одиграат победи на Ајакс и Лион на гостински терен, за што ќе добиете коефициенти од 1.75, односно 1.40.

Како и победа на Манчестер сити над Њукасл за што има квота од 1.20.

- Оглас -

Најнови вести