Викенд квотите се уште попримамливи во ново руво (Фото)

Викенд квотите во Sport Life се во ново руво со поголем избпр на игри, а вклучени се и омилените варијанти на обложувачите со игри на голови од 1-2 и од 1-3 во двете полувремиња.

Изборот е од 10 фудбалски мечеви, а големи фаворити се Јувентус против Венеција, Арсенал против Вест хем и Бешикташ со Кајзериспор.

На уште неколку дуели може да се одигра на конечен исход со највисоки коефициенти во Македонија што ги нуди Sport Life, а интересни се и останатите варијанти на голови на уште 9 натпревари.

 

- Оглас -

Најнови вести