Викенд квотите значително ќе ви ја олеснат дилемата за тоа што да одиграте денеска

Саботните Викенд квоти се тука, и тие се со цел да ви ја олеснат дилемата што да одиграте денеска.

Првите две средби се од германската Бундеслига, каде Борусија Дортмунд ќе ја пречека Херта, а квотата за ГГ&3+ изнесува 1.85. Додека, пак, Баерн Минхен му гостува на Волфсбурс и за победа на Баварците има коефициент од 1.58.

Тука е и мечот од финалето на ФА купот меѓу Ливерпул и Челзи каде за 3+ има коефициент од 1.90, односно за тоа да видиме два гола во првото полувреме има квота од 2.20

- Оглас -

Најнови вести