Вилијамсон со ѕверско забивање го навали кошот на мечот на Ѕвездите во подем (Видео)

Спектакуларно отворање на ол-стар викендот, Дончиќ се истакна со тројка од половина терен.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *