Вистинскиот избор за денес е Bet Builder-от на Sport Life: Квоти помеѓу 14 и 27 за Англија – Швајцарија (Фото)

Репрезентациите на Англија и Швајцарија попладнево во 18 часот се среќаваат во третото четвртфинале на Европското првенство во Германија. Се очекува на стадионот во Дизелдорф да се одигра интересен и возбудлив натпревар, а доколку сакате дополнително да уживате во фудбалот, но и да заработите, Bet Builder-от на Sport Life е вистинскиот избор за вас.

Десетте комбо игри имаат квоти кои се движат помеѓу 14.00 и 27.00, а за да бидат добитни треба да се погодат неколку статистички ефекти или која репрезентација ќе помине понатаму.

- Оглас -

Најнови вести