Вистинско ценкање – Санчо е на трансфер-пазар, Манчестер јунајтед и Борусија Дортмунд се далеку од договор

Црвените ѓаволи успеаја да ја намалат првичната цена што ја бараа Милионерите, но сè уште има голем јаз меѓу понудата и побарувачката меѓу двата клуба.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *