Витингтон: Мило ми е што повторно сум со моите македонски браќа

Натурализираниот Македонец посакува измените во составот да донесат позитивни нешта за тимот.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *