Владетелот на Ролан Гарос си доби статуа во Париз (фото)

Огромна чест за Надал во пресрет на новото издание на Отвореното првенство во Франција

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *