Во Евролигата последното коло не се игра во исто време, па можни се секакви резултати

Денови на одлука, многу комбинации, Реал вечер со победа ќе заврши работа, но ако загуби, ќе чека пораз на Зенит кој треба да игра уште два меча.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *